Moravská vodárenská, a.s. Pražské vodovody a kanalizace, a.s. Královéhradecká provozní, a.s. Středočeské vodárny, a.s. 1.SčV, a.s.
www.voss.czFiremní dobrovolnictví 2015
SMS info
Rezervační systém
Mapa výluk a havárií

aktuální informace a haváriích a výlukách na mapách

Mapa havárií

Kvalita pitné vody

Kvalita vody

informace a přehled o kvalitě dodávané vody

 

Platba na terminálech SAZKY
Platba na terminálech SAZKY

Firemní dobrovolnictví 2015

6. 5. 2015 |
Vodohospodářská společnost Sokolov, s.r.o. připravila u příležitosti 5. ročníku mezinárodního dne firemního dobrovolnictví GIVE & GAIN poznávací výlet pro
Zaměstnanci VOSS pořádají exkurzi pro sokolovské seniory

 

Celosvětovým tématem letošního ročníku je komunitní dialog, proto dobrovolníci z řad zaměstnanců společnosti VOSS se 14. května 2015 setkají se sokolovskými seniory na Čistírně odpadních vod Sokolov, kam je v 9 hodin dopraví připravený autobus. Společně si prohlédnou čistírnu a pohovoří o procesu čištění odpadních vod. Následně se autobusem přesunou do malebného města Lokte nad Ohří, kde si prohlédnou unikátní čistírnu odpadních vod zabudovanou ve skále. Společný den završí občerstvením a diskuzí.

 

Není to první akce tohoto typu. V rámci firemního dobrovolnictví zaměstnanci VOSS organizovali společný výlet se seniory již na podzim loňského roku, kdy navštívili Úpravnu vody Horka.  

 

 

Firemní dobrovolnictví je forma pomoci okolnímu prostředí, ve kterém společnost působí. Vytváří příležitost pro dobré skutky a radost ze sdílení, která k dobrovolnictví neodmyslitelně patří. Prostřednictvím jednotlivých akcí má společnost možnost vlastními silami pomoci potřebným. 

 

 

 

 

 

Exkurze pro sokolovské seniory

se vydařila

 

Zaměstnanci Vodohospodářské společnosti Sokolov, s.r.o. (VOSS) uspořádali v rámci 5. ročníku mezinárodního dne firemního dobrovolnictví GIVE & GAIN poznávací výlet pro sokolovské seniory.

 

Dne 14.května 2015 v 9hodin ráno vyrazil autobus se čtyřmi desítkami seniorů ze všech tří Klubu seniorů, které v Sokolově působí na Čistírnu odpadních vod v Sokolově kde se jim  věnovala desítka vodohospodářů, kteří jim ukázali složitost procesu čištění odpadních vod. V průběhu prohlídky s nimi zaměstnanci diskutovali nejen o náročnosti tohoto procesu, ale i o jejich osobních problémech, starostech a radostech. Po skončení prohlídky ČOV – Sokolov, se senioři připraveným autobusem přesunuli do malebného městečka Lokte kde pro ně bylo připraveno občerstvení a další exkurze, tentokrát ČOV -  Loket. 

 

Celá akce se vydařila na výbornou a všichni zúčastnění doufají, že i v budoucnu bude spolupráce pokračovat. Zaměstnanci VOSS jsou velmi rádi, že touto firemní  akcí navázali na předchozí dobrovolnické počiny, díky nimž mohou pomáhat  potřebným v regionu kde Vodohospodářská společnost Sokolov působí.

 

za tým dobrovolníků                                                                           Petra Faustová 

 

Důležité kontakty
Zákaznický mobil:

601 279 279

Kontaktní e-mail:

 info@voss.cz 

Pozor!

Neslouží k ohlašování poruch a havárií, je pouze kontaktní

datová schránka:

iwfuegx

Anketa

Uvítali byste v restauracích karafu obsahující pitnou vodu z kohoutku?

Ano, měl by to být standard 88% (60)
Ano, alespoň na požádání 4% (3)
Nepotřebuji tuto službu 0% (0)
Nepiju vodu z kohoutku 7% (5)
Kalkulačka spotřeby vody

estimez-conso-3.swf

Aktuálně

Akce Kohoutková

Chcete mít možnost požádat o pitnou vodu z kohoutku ve své restauraci? Informujte majitele o akci Kohoutková.

Více informací na www.kohoutkova.cz

Vodohospodářská společnost Sokolov, s.r.o.

Infolinka: 601 279 279

Jiřího Dimitrova 1619, 356 01  Sokolov
napište nám | www.voss.cz

YTB