Moravská vodárenská, a.s. Pražské vodovody a kanalizace, a.s. Královéhradecká provozní, a.s. Středočeské vodárny, a.s. 1.SčV, a.s.
www.voss.czBenefiční koncert 2017
SMS info
Rezervační systém
Mapa výluk a havárií

aktuální informace a haváriích a výlukách na mapách

Mapa havárií

Kvalita pitné vody

Kvalita vody

informace a přehled o kvalitě dodávané vody

 

Platba na terminálech SAZKY
Platba na terminálech SAZKY

Benefiční koncert 2017

1. 12. 2017 |

VOSS byl již po patnácté partnerem benefičního koncertu města Sokolova, který pomáhá těm, kteří to potřebují

 

 

Vodohospodářská společnost Sokolov, s.r.o. již tradičně podpořila benefiční koncert Hudby Hradní stráže Policie ČR, který se uskutečnil 28. listopadu 2017 v Městském divadle v Sokolově.     

 

Město Sokolov, Policie České republiky a Městský dům kultury letos po patnácté uspořádaly hudební koncert na počest těch, kterým není lhostejný osud druhých.

V letošním roce si medaile převzali policisté Josef Bobenič, který svým duchapřítomným zásahem zachránil nemluvně z hořícího bytu a kolega Martin Šindelář za pohotový postup při vytažení tonoucího chlapce z polozmrzlého rybníka, čímž mu zachránil život. Z řad městských strážníků město ocenilo Josefa Linharta, který se během noční služby významně zasloužil o záchranu člověka, který chtěl spáchat sebevraždu a Petru Leichtovou. Ta se s již jmenovaným kolegou neohroženě pustila do vylovení muže, který po pádu z invalidního vozíku málem utonul v městském rybníku. Radní rovněž ocenili ředitele krajské záchranné služby Romana Sýkoru, a to za dlouholetou, příkladnou službu ve zdravotnictví a záchranu mnoha lidských životů. Nejmladším držitelem medaile se v závěru stal jedenáctiletý Jiří Kopecký. Svým rozvážným a sebejistým zákrokem zachránil chlapce, který po nenadálém epileptickém záchvatu upadl do bezvědomí.
  
Výtěžek z akce ve výši 67 tis. Kč a symbolický šek převzal MUDr.Luboš Vaněk, zastupitel Sokolova a vedoucí dětského lůžkového oddělení sokolovské nemocnice. Peníze budou použity na nákup postýlek pro hospitalizované novorozené děti.   

Pomoc ve výši 20 000 Kč pro Sokolovskou nemocnici, která byla součástí výtěžku poskytla již tradičně Vodohospodářská společnost Sokolov, s.r.o., v zastoupená Ing. Martou Hudákovou, která uvedla

„Jsme rádi, že můžeme pomáhat těm, kteří to potřebují a jejichž osud nám není lhostejný. Věříme, že naše pomoc pomůže dosáhnout až k metám, které si vytýčili nejen sami lékaři, ale celá naše společnost a náš dar zpříjemní první krůčky malých občánků, kteří jsou naší budoucností." 

 

 

O benefiční koncert je z řad návštěvníků každoročně velký zájem. Svědčí o tom i vyprodané divadlo týdny dopředu.

Emotivní večer pokračoval očekávaným koncertem Big Bandu Hradní stráže a Policie ČR, který tentokrát doprovodila skvělá Petra Janů, Tomáš Savka a úžasný pěvecký sbor Harmonie z Kraslic se sbormistryní Ivetou Poslední. Orchestr patří k uznávané špičce, Českou republiku reprezentuje nejenom po celé Evropě. Koncertovali dokonce v legendární Carnegie Hall v New Yorku. 

  

zde články pořadatelů Město SokolovPolicie ČR

Důležité kontakty
Zákaznická linka:

840 111 111

Zákaznický mobil:

601 279 279

Havarijní linka:

840 111 111

Kontaktní e-mail:

 info@voss.cz 

Pozor!

Neslouží k ohlašování poruch a havárií, je pouze kontaktní

datová schránka:

iwfuegx

Anketa

Uvítali byste v restauracích karafu obsahující pitnou vodu z kohoutku?

Ano, měl by to být standard 88% (60)
Ano, alespoň na požádání 4% (3)
Nepotřebuji tuto službu 0% (0)
Nepiju vodu z kohoutku 7% (5)
Kalkulačka spotřeby vody

estimez-conso-3.swf

Aktuálně

Akce Kohoutková

Chcete mít možnost požádat o pitnou vodu z kohoutku ve své restauraci? Informujte majitele o akci Kohoutková.

Více informací na www.kohoutkova.cz

Vodohospodářská společnost Sokolov, s.r.o.

Infolinka: 601 279 279

Jiřího Dimitrova 1619, 356 01  Sokolov
napište nám | www.voss.cz

YTB